2018

  • 29.10. - Katarína Knechtová (Košice, Puto)
  • 27.10. - Katarína Knechtová (Žilina, Puto)
  • 26.10. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 24.10. - Katarína Knechtová (Prešov, Puto)
  • 23.10. - Katarína Knechtová (Prešov, Puto)
  • 18.10. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 17.10. - Marián Čekovský (Košice)
  • 13.10. - Tuzex Band (Tomášov)
  • 13.10. - Sima Martausová (Bratislava)
  • 12.10. - Tuzex Band (Hruštín)
  • 07.10. - Natália Hatalová (Stupava)
  • 06.10. - The Susie Haas Band (Bratislava)
  • 05.10. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 05.10. - Marián Čekovský (Kamenec pod Vtáčnikom)
  • 29.09. - Marián Čekovský (Demandice)
  • 28.09. - Marián Čekovský (Chrenovec - Brusno)
  • 23.09. - Katarína Knechtová (Pardubice-CZ)
  • 22.09. - Party Beat (Pezinok)
  • 21.09. - Katarína Knechtová (Považská Bystrica)
  • 20.09. - Marián Čekovský (Košice)
  • 15.09. - Stay Tuned (Bratislava)
  • 14.09. - Katarína Knechtová (Bytča)
  • 08.09. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 07.09. - Dominika Mirgová (Trnava)
  • 07.09. - Mária Čírová (Trnava)
  • 01.09. - Katarína Knechtová (Veľký Šariš)
  • 01.09. - Sima Martausová (Košice)
  • 31.08. - Katarína Knechtová (Olomouc-CZ)
  • 25.08. - Katarína Knechtová (Bratislava, DOD Markíza)
  • 24.08. - Mária Čírová (Lučenec)
  • 18.08. - Katarína Knechtová (Konopiště-CZ)
  • 17.08. - Marián Čekovský (Košice)
  • 13.08. - Marián Čekovský (Košice)
  • 11.08. - Katarína Knechtová (Domaša)
  • 11.08. - Katarína Knechtová (Ždiar)
  • 10.08. - Katarína Knechtová (Přerov-CZ)
  • 04.08. - The Susie Haas Band (Vígľaš)
  • 28.07. - Katarína Knechtová (Bardejov)
  • 27.07. - Katarína Knechtová (Liberec-CZ)
  • 21.07. - The Classical Music Maniacs (Levoča)
  • 07.07. - Dominika Mirgová (Mojzesovo)
  • 30.06. - Katarína Knechtová (Prakovce)
  • 29.06. - Marián Čekovský (Galanta)
  • 23.06. - Marián Čekovský (Tatranská Lomnica)
  • 23.06. - Katarína Knechtová (Hniezdne)
  • 23.06. - Katarína Knechtová (Liptovská Sielnica)
  • 22.06. - Katarína Knechtová (Nová Bystrica)
  • 21.06. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 17.06. - Marián Čekovský (Košice)
  • 16.06. - Katarína Knechtová (Moravská Třebová-CZ)
  • 16.06. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 15.06. - Katarína Knechtová (Malinovo)
  • 10.06. - Marián Čekovský (Košice)
  • 09.06. - Katarína Knechtová (Slavkov u Brna-CZ)
  • 08.06. - Katarína Knechtová (Frenštát pod Radhoštěm-CZ)
  • 07.06. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 03.06. - Katarína Knechtová (SuperStar, Praha-CZ)
  • 02.06. - Katarína Knechtová (Loket-CZ)
  • 01.06. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 31.05. - Marián Čekovský (Štrbské Pleso)
  • 30.05. - Katarína Knechtová (Sielnica)
  • 26.05. - Marián Čekovský (Košice)
  • 25.05. - Marián Čekovský (Praha-CZ)
  • 19.05. - Mária Čírová (Trenčín)
  • 17.05. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 15.05. - Katarína Knechtová (Praha-CZ)
  • 12.05. - Natália Hatalová (Olten-CH)
  • 04.05. - Marián Čekovský (Horné Lefantovce)
  • 18.04. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 15.04. - Marián Čekovský (Nitra)
  • 15.04. - Marián Čekovský (Nové Mesto nad Váhom)
  • 14.04. - Marián Čekovský (Trnava)
  • 12.04. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 11.04. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 21.03. - Andrea Zimányiová (Kežmarok)
  • 09.03. - Marián Čekovský (Košice)
  • 01.03. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 17.02. - Otto Kollmann (Bratislava)
  • 16.02. - Otto Kollmann (Bratislava)
  • 10.02. - Marián Čekovský (Košice)
  • 09.02. - Gitarový festival (Prešov)
  • 03.02. - Mirka Partlová (Láb)
  • 02.02. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 26.01. - Otto Kollmann (Strečno)
  • 21.01. - Krištáľové krídlo (Bratislava)
  • 20.01. - Otto Kollmann (Bratislava)
  • 16.01. - Marián Čekovský (Vyhne)
  • 13.01. - Marián Čekovský (Košice)
  • 01.01. - Marián Čekovský (Štrbské Pleso)

2017

  • 31.12. - Otto Kollmann (Sielnica)
  • 31.12. - Marián Čekovský (Sielnica)
  • 30.12. - Katarína Knechtová (Štrbské Pleso)
  • 26.12. - Marián Čekovský (Prešov)
  • 22.12. - Marián Čekovský (Košice)
  • 21.12. - Katarína Knechtová (Stará Turá)
  • 20.12. - Mária Čírová (Nitra)
  • 19.12. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 16.12. - Katarína Knechtová (Belá)
  • 15.12. - Tuzex Band (Bratislava)
  • 15.12. - Katarína Knechtová (Trnava)
  • 14.12. - Katarína Knechtová (Praha-CZ)
  • 12.12. - Marián Čekovský (Jasná)
  • 12.12. - Marián Čekovský (Žilina)
  • 11.12. - Natália Hatalová (Bratislava)
  • 08.12. - Tuzex Band (Bratislava)
  • 06.12. - Marián Čekovský (Liptovský Mikuláš)
  • 03.12. - Katarína Knechtová (Kroměříž-CZ)
  • 01.12. - Tuzex Band (Bratislava)
  • 25.11. - Majk Spirit & The Classical Music Maniacs (Bratislava)
  • 24.11. - Mária Čírová (Prešov)
  • 23.11. - Mária Čírová (Prešov)
  • 12.11. - Marián Čekovský (Martin)
  • 10.11. - Party Beat (Borinka)
  • 08.11. - Mária Čírová (Liptovský Mikuláš, #2017)
  • 27.10. - Katarína Knechtová (Prešov)
  • 25.10. - Mária Čírová (Piešťany, #2017)
  • 24.10. - Mária Čírová (Bratislava, #2017)
  • 19.10. - Marián Čekovský (Sielnica)
  • 18.10. - Katarína Knechtová (Kittsee-AT)
  • 15.10. - Mária Čírová (Žilina, #2017)
  • 08.10. - Mária Čírová (Zvolen, #2017)
  • 07.10. - Janais (Košice)
  • 06.10. - Katarína Knechtová (Uničov-CZ)
  • 05.10. - Katarína Knechtová (Zvolen)
  • 30.09. - Mária Čírová (Čerhov)
  • 29.09. - Mária Čírová (Veľký Krtíš)
  • 28.09. - Vanda (Bratislava, krst CD)
  • 23.09. - Tuzex Band (Hruštín)
  • 22.09. - Why Not (Častá)
  • 16.09. - Katarína Knechtová (Brno-CZ)
  • 14.09. - Marián Čekovský (Vígľaš)
  • 09.09. - Otto Kollmann (Malinovo)
  • 08.09. - Mária Čírová (Trnava)
  • 08.09. - Dominika Mirgová (Trnava)
  • 02.09. - Katarína Knechtová (Raslavice)
  • 02.09. - Katarína Knechtová (Veľký Šariš)
  • 01.09. - Party Beat (Studené)
  • 27.08. - Katarína Knechtová (Trebišov)
  • 26.08. - Katarína Knechtová (Loket-CZ)
  • 26.08. - Mária Čírová (DOD Markíza, Bratislava)
  • 26.08. - Natália Hatalová (DOD Markíza, Bratislava)
  • 25.08. - Marián Čekovský (Vyhne)
  • 19.08. - Katarína Knechtová (Vizovice-CZ)
  • 12.08. - Katarína Knechtová (Kapušany)
  • 11.08. - Natália Hatalová (Bratislava)
  • 05.08. - Natália Hatalová (Lozorno)
  • 05.08. - Katarína Knechtová (Žiar nad Hronom)
  • 29.07. - Katarína Knechtová (Stará Turá)
  • 29.07. - Dominika Mirgová (Abrahám)
  • 28.07. - Mária Čírová (Nitra)
  • 22.07. - Katarína Knechtová (Levoča)
  • 22.07. - Dominika Mirgová (Levoča)
  • 21.07. - Mária Čírová (Košice)
  • 15.07. - Katarína Knechtová (Zemplínske Hámre)
  • 08.07. - Dominika Mirgová (Turzovka)
  • 29.06. - Marián Čekovský (Jasná)
  • 24.06. - Katarína Knechtová (Snina)
  • 17.06. - Katarína Knechtová (Lednice-CZ)
  • 17.06. - Dominika Mirgová (Senec)
  • 16.06. - Katarína Knechtová (Jaslovské Bohunice)
  • 15.06. - Marián Čekovský (Jasná)
  • 10.06. - Starmania (Brno-CZ)
  • 10.06. - Mária Čírová (Vráble)
  • 08.06. - Katarína Knechtová (Jasná)
  • 06.06. - Goldies (Báč)
  • 03.06. - Starmania (Dohňany)
  • 02.06. - Katarína Knechtová (Nižná)
  • 01.06. - Goldies (Bratislava)
  • 28.05. - Marián Čekovský & Filharmónia Košice (Košice)
  • 27.05. - Katarína Knechtová (Jasná)
  • 26.05. - Dominika Mirgová (Brezno)
  • 25.05. - Dominika Mirgová (Košice)
  • 20.05. - Dominika Mirgová (Šaľa)
  • 19.05. - Marián Čekovský (Belá)
  • 17.05. - Mária Čírová (Kittsee-AT)
  • 13.05. - Katarína Knechtová (Modra)
  • 11.05. - Katarína Knechtová (Letovice-CZ)
  • 06.05. - Tuzex Band (Trenčianske Teplice)
  • 29.04. - Otto Kollmann (Zohor)
  • 27.04. - Starmania (Bratislava)
  • 25.04. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 22.04. - Party Beat (Bratislava)
  • 21.04. - Mária Čírová (Turčianske Teplice)
  • 08.04. - Dominika Mirgová (Bratislava)
  • 01.04. - Marián Čekovský (Trnava)
  • 29.03. - RocKids (Bratislava)
  • 25.03. - Mária Čírová (Žilina)
  • 24.03. - Dominika Mirgová (Košice)
  • 17.03. - Dominika Mirgová (Nové Zámky)
  • 08.03. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 04.03. - Marián Čekovský (Košice)
  • 25.02. - Party Beat (Bratislava)
  • 23.02. - Katarína Knechtová (Praha-CZ)
  • 17.02. - Marián Čekovský (Rajecké Teplice)
  • 16.02. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 11.02. - Otto Kollmann (Bratislava)
  • 10.02. - Otto Kollmann (Bratislava)
  • 28.01. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 27.01. - Marián Čekovský (Galanta)
  • 21.01. - Mirka Partlová (Michalovce)
  • 20.01. - Katarína Knechtová (Vígľaš)
  • 13.01. - Otto Kollmann (Bratislava)
  • 06.01. - Katarína Knechtová (Banská Bystrica)
  • 01.01. - Marián Čekovský (Štrbské Pleso)

2016

  • 31.12. - Marián Čekovský (Vyhne)
  • 30.12. - Marián Lucký (Bystrá)
  • 29.12. - Marián Lucký (Horná Lehota)
  • 26.12. - Marián Čekovský (Prešov)
  • 22.12. - Party Beat (Bratislava)
  • 21.12. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 20.12. - Replay Band (Bratislava)
  • 19.12. - Replay Band (Bratislava)
  • 18.12. - Janais (Dubnica nad Váhom)
  • 16.12. - Starmania (Púchov)
  • 16.12. - Miro Jaroš (Malacky)
  • 15.12. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 15.12. - Miro Jaroš (Trnava)
  • 14.12. - Replay Band (Bratislava)
  • 12.12. - Replay Band (Modra)
  • 11.12. - Miro Jaroš (Bratislava)
  • 10.12. - Divadlo Haaf (Suchohrad)
  • 09.12. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 08.12. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 08.12. - Divadlo Haaf (Miloslavov)
  • 07.12. - Marián Čekovský (Košice)
  • 06.12. - Cosmetica (Bratislava, krst CD)
  • 05.12. - Divadlo Haaf (Pezinok)
  • 05.12. - Divadlo Haaf (Bratislava)
  • 04.12. - Divadlo Haaf (Trenčín)
  • 04.12. - Divadlo Haaf (Bratislava)
  • 03.12. - Janais (Púchov)
  • 02.12. - Janais (Humenné)
  • 01.12. - Ivana Regešová (Bratislava)
  • 25.11. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 25.11. - Divadlo Haaf (Pečeňady)
  • 24.11. - The Susie Haas Band (Stará Turá)
  • 20.11. - Katarína Knechtová (Olomouc-CZ)
  • 19.11. - Coverbreakers (Kanianka)
  • 11.11. - Mirka Partlová (Púchov)
  • 08.11. - Katarína Knechtová (Poprad, Prežijú len milenci)
  • 07.11. - Katarína Knechtová (Martin, Prežijú len milenci)
  • 05.11. - Katarína Knechtová (Prešov, Prežijú len milenci)
  • 03.11. - Katarína Knechtová (Bratislava, Prežijú len milenci)
  • 31.10. - Košpinoko (Bratislava)
  • 22.10. - Marián Čekovský (Bešeňová)
  • 21.10. - Marián Čekovský (Vígľaš)
  • 19.10. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 13.10. - Marián Čekovský (Zvolen)
  • 12.10. - Starmania (Bratislava, Neskoro večer)
  • 08.10. - Katarína Knechtová (New York-USA)
  • 02.10. - Katarína Knechtová (New Jersey-USA)
  • 25.09. - Katarína Knechtová (Nové Mesto nad Váhom)
  • 24.09. - Katarína Knechtová (Nová Baňa)
  • 22.09. - Mária Čírová (Tomášov)
  • 22.09. - Mária Čírová (Bratislava, ChartShow)
  • 17.09. - Katarína Knechtová (Levoča)
  • 16.09. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 10.09. - Katarína Knechtová (Chorvátsky Grob)
  • 09.09. - Katarína Knechtová (Lipany)
  • 08.09. - Starmania (Bratislava, Neskoro večer)
  • 07.09. - Goldies (Trnava)
  • 04.09. - Mária Čírová (Krásno nad Kysucou)
  • 03.09. - Katka Ščevliková & Marián Lucký (Bratislava)
  • 28.08. - Dominika Mirgová (Čadca)
  • 28.08. - Dominika Mirgová (Likavka)
  • 27.08. - Katarína Knechtová (Michalovce)
  • 26.08. - Mária Čírová (Trebišov)
  • 20.08. - Katarína Knechtová (Svidník)
  • 13.08. - Katarína Knechtová (Spišská Nová Ves)
  • 06.08. - Katarína Knechtová (Vranov nad Topľou)
  • 25.07. - Marián Čekovský (Košice)
  • 23.07. - Katarína Knechtová (Bardejov)
  • 16.07. - Katarína Knechtová (Beckov)
  • 15.07. - Ivana Regešová (Mojmírovce)
  • 09.07. - Marián Čekovský (Vígľaš)
  • 02.07. - Starmania (Béla)
  • 02.07. - Katarína Knechtová (Nitra)
  • 25.06. - Katarína Knechtová (Příbor-CZ)
  • 21.06. - Coverbreakers (Bratislava)
  • 18.06. - Katarína Knechtová (Prešov)
  • 17.06. - Starmania (Tále)
  • 16.06. - Katarína Knechtová (Tatranská Lomnica)
  • 11.06. - Katarína Knechtová (Šarišské Dravce)
  • 10.06. - Katarína Feldeková (Bratislava)
  • 04.06. - Mária Čírová (Spišská Belá)
  • 03.06. - Maca a Kapela roka (Topoľčany)
  • 28.05. - Cinnamon (Bratislava)
  • 28.05. - Countryfied (Lipót-HU)
  • 26.05. - Katarína Knechtová (Košice)
  • 25.05. - Barbora Švidraňová (Šamorín)
  • 23.05. - Tvoja tvár znie povedome (Bratislava)
  • 21.05. - Hevi Dubi Komiks Band (Banská Štiavnica)
  • 20.05. - Starmania (Košice)
  • 15.05. - Košpinoko (Bratislava)
  • 14.05. - Barbora Švidraňová (Banská Štiavnica)
  • 14.05. - Hevi Dubi Komiks Band (Bratislava)
  • 13.05. - Barbora Švidraňová (Bojnice)
  • 11.05. - Košpinoko (Bratislava)
  • 05.05. - Starmania (Bratislava)
  • 04.05. - Starmania (Nitra)
  • 03.05. - Starmania (Bratislava)
  • 25.04. - Tvoja tvár znie povedome (Bratislava)
  • 23.04. - Marián Čekovský (Košice)
  • 22.04. - Starmania (Sliač)
  • 15.04. - Marián Čekovský (Tatry)
  • 15.04. - Katarína Knechtová (Tatry)
  • 14.04. - Katarína Knechtová (Humenné)
  • 11.04. - Tvoja tvár znie povedome (Bratislava)
  • 05.04. - Dominika Mirgová (Trnava)
  • 04.04. - Tvoja tvár znie povedome (Bratislava)
  • 01.04. - Katarína Knechtová (Prievidza, Prežijú len milenci)
  • 31.03. - Katarína Knechtová (Dolný Kubín, Prežijú len milenci)
  • 24.03. - Katarína Knechtová (Prešov, Prežijú len milenci)
  • 23.03. - Katarína Knechtová (Košice, Prežijú len milenci)
  • 21.03. - Katarína Knechtová (Bratislava, Prežijú len milenci)
  • 20.03. - Katarína Knechtová (Žilna, Prežijú len milenci)
  • 19.03. - Maca a Kapela roka (Nové Mesto nad Váhom)
  • 14.03. - Tvoja tvár znie povedome (Bratislava)
  • 13.03. - The Susie Haas Band (Pezinok)
  • 12.03. - The Susie Haas Band (Bratislava)
  • 02.03. - The Susie Haas Band (Bratislava)
  • 29.02. - Tvoja tvár znie povedome (Bratislava)
  • 27.02. - Mária Čírová (Košice)
  • 26.02. - Mária Čírová (Prešov)
  • 21.02. - Mária Čírová (Trnava)
  • 14.02. - Mária Čírová (Nitra)
  • 13.02. - Mária Čírová (Banská Bystrica)
  • 13.02. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 07.02. - Mária Čírová (Žilina)
  • 06.02. - Coriolan Trio (Bratislava)
  • 05.02. - Coriolan Trio (Tatry)
  • 31.01. - Katarína Knechtová (Tatry)
  • 30.01. - Katarína Knechtová (Raslavice)
  • 27.01. - Markéta Pouličková (Bratislava)
  • 24.01. - Mária Čírová (Poprad)
  • 23.01. - Coverbreakers (Piešťany)
  • 15.01. - Katarína Knechtová (Košice)
  • 11.01. - Goldies (Tále)
  • 08.01. - Salamander (Bratislava)

2015

  • 21.12. - Maca a Kapela roka (Banská Bystrica)
  • 20.12. - Vianoce v divadle Nová scéna (Bratislava)
  • 19.12. - Hevi Dubi Komiks Band (Bratislava)
  • 18.12. - Katarína Knechtová (Moldava nad Bodvou)
  • 17.12. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 15.12. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 11.12. - Coverbreakers (Prievidza)
  • 10.12. - Tuzex Band (Bratislava)
  • 05.12. - Katarína Knechtová (Ostrava-CZ)
  • 03.12. - Maca a Kapela roka (Bratislava)
  • 01.12. - Maca a Kapela roka (Bratislava)
  • 28.11. - Maca a Kapela roka (Martin)
  • 21.11. - Marián Čekovský (Walsall-UK)
  • 14.11. - Katarína Knechtová (Zlín-CZ)
  • 07.11. - Marián Čekovský (Sliezsky dom)
  • 06.11. - Marián Čekovský (Sliezsky dom)
  • 05.11. - Marián Čekovský (Tatranská Lomnica)
  • 29.10. - Marián Čekovský (Košice)
  • 26.10. - Maca a Kapela roka (Bratislava)
  • 22.10. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 15.10. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 14.10. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 13.10. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 10.10. - Coverbreakers (Prievidza)
  • 07.10. - Bon Bon Trio (Bratislava)
  • 03.10. - Marián Čekovský (Tatranská Lomnica)
  • 02.10. - Marián Čekovský (Orechová Potôň)
  • 01.10. - Marián Čekovský (Sielnica)
  • 26.09. - Katarína Knechtová (Čerhov)
  • 23.09. - Marián Čekovský (Tále)
  • 22.09. - Maca a Kapela roka (Banská Bystrica)
  • 20.09. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 19.09. - Party Beat (Svätý Jur)
  • 19.09. - Party Beat (Galanta)
  • 19.09. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 18.09. - Katarína Knechtová (Plavecký Mikuláš)
  • 15.09. - Mária Čírová (Zvolen)
  • 13.09. - Mária Čírová (Prievidza)
  • 12.09. - Satisfaction (Bojná)
  • 12.09. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 10.09. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 06.09. - Mária Čírová (Modra)
  • 05.09. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 30.08. - Hevi Dubi Komiks Band (Kremnica)
  • 29.08. - Salamander (Piešťany)
  • 28.08. - Maca a Kapela roka (Martin)
  • 27.08. - Maca a Kapela roka (Bratislava)
  • 23.08. - Hevi Dubi Komiks Band (Rimavská Sobota)
  • 16.08. - Mária Čírová (Trnava)
  • 15.08. - Mária Čírová (Bystrá)
  • 13.08. - Cosmetica (Bratislava)
  • 09.08. - Mária Čírová (Trenčín)
  • 08.08. - Katarína Knechtová (Malacky)
  • 02.08. - Mária Čírová (Martin)
  • 01.08. - Marián Čekovský (Duchonka)
  • 01.08. - Katarína Knechtová (Duchonka)
  • 31.07. - Maca a Kapela roka (Trnava)
  • 26.07. - Mária Čírová (Žilina)
  • 25.07. - Katarína Knechtová (Humenné)
  • 19.07. - Mária Čírová (Prešov)
  • 18.07. - Starmania (Námestovo)
  • 18.07. - Katarína Knechtová (Turzovka)
  • 11.07. - Dominika Mirgová (Čierny Balog)
  • 10.07. - Hevi Dubi Komiks Band (Trenčín, Pohoda)
  • 04.07. - Katarína Knechtová (Žilina)
  • 03.07. - Maca a Kapela roka (Košice)
  • 02.07. - Maca a Kapela roka (Banská Štiavnica)
  • 28.06. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 27.06. - Katarína Knechtová (Medzilaborce)
  • 20.06. - Juraj Kupec (Holíč, predkapela Elán)
  • 17.06. - Tuzex Band (Bratislava)
  • 14.06. - Starmania (Bratislava)
  • 13.06. - Starmania (Most pri Bratislave)
  • 13.06. - Starmania (Malé Leváre)
  • 11.06. - Juraj Kupec (Bratislava, predkapela Uriah Heep)
  • 07.06. - The Susie Haas Band (Bratislava)
  • 06.06. - Tomáš Rédey (Ivanka pri Dunaji)
  • 05.06. - Mária Čírová (Trnava)
  • 31.05. - Hevi Dubi Komiks Band (Trnava)
  • 30.05. - Katarína Knechtová (Prievidza)
  • 28.05. - Katarína Knechtová (Modra)
  • 24.05. - Bloom (Bratislava)
  • 23.05. - Salamander (Bratislava)
  • 22.05. - Lokálna kapela (Bratislava)
  • 16.05. - Stay Tuned (Beladice)
  • 09.05. - Salamander (Senec)
  • 08.05. - Katarína Knechtová (Šamorín)
  • 02.05. - Maca a Kapela roka (Bratislava)
  • 01.05. - Lokálna kapela (Bratislava)
  • 30.04. - Party Beat (Bratislava)
  • 25.04. - Juraj Kupec (Banská Bystrica)
  • 24.04. - Juraj Kupec (Námestovo)
  • 23.04. - Starmania (Zvolen)
  • 18.04. - Maca a Kapela roka (Banská Bystrica)
  • 17.04. - Starmania (Bratislava)
  • 16.04. - Katarína Knechtová (Donovaly)
  • 28.03. - Janais (Košice)
  • 27.03. - Janais (Prešov)
  • 20.03. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 14.03. - Salamander (Bratislava)
  • 12.03. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 01.03. - Katarína Knechtová (Košice)
  • 25.02. - Katarína Knechtová & Cigánski diabli (Prešov)
  • 20.02. - Tuzex Band (Hruštín)
  • 14.02. - Funkastic (Rajka-HU)
  • 08.02. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 07.02. - Katarína Knechtová (Košice)
  • 06.02. - Otto Kollmann (Bratislava)
  • 31.01. - Atak (Bratislava)
  • 23.01. - Why Not (Kubínska Hoľa)
  • 18.01. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 15.01. - Katarína Knechtová (Bratislava)

2014

  • 31.12. - Why Not (Jasná)
  • 27.12. - Karol Borik (Nové Zámky)
  • 23.12. - Laura Lucie Revival Band (Bratislava)
  • 20.12. - Funkastic (Bratislava)
  • 20.12. - Mária Čírová (Trnava)
  • 19.12. - Katarína Knechtová (Olomouc-CZ)
  • 18.12. - Otto Kollmann (Piešťany)
  • 16.12. - Otto Kollmann (Piešťany)
  • 14.12. - Mária Čírová (Veľké Kostoľany)
  • 13.12. - Peter Cmorik (Olomouc-CZ)
  • 12.12. - Joy5 (Bratislava)
  • 12.12. - Mária Čírová (Trnava)
  • 11.12. - RocKids (Bratislava)
  • 08.12. - Katarína Knechtová & Cigánski diabli (Bratislava)
  • 06.12. - Lokálna kapela (Bratislava)
  • 05.12. - Karol Borik (Nové Zámky)
  • 04.12. - Tuzex Band (Bratislava)
  • 03.12. - Katarína Knechtová & Cigánski diabli (Piešťany)
  • 29.11. - Martin Dobrovič (Bratislava)
  • 28.11. - The Susie Haas Band (Vígľaš)
  • 26.11. - Why Not (Bratislava)
  • 21.11. - Lokálna kapela (Bratislava)
  • 20.11. - Why Not (Bratislava)
  • 18.11. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 17.11. - Katarína Knechtová & Cigánski diabli (Nitra)
  • 15.11. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 14.11. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 12.11. - Why Not (Bratislava)
  • 11.11. - Lokálna kapela (Bratislava)
  • 10.11. - Katarína Knechtová & Cigánski diabli (Košice)
  • 06.11. - Why Not (Bratislava)
  • 31.10. - Lokálna kapela (Bratislava)
  • 29.10. - Why Not (Bratislava)
  • 25.10. - Funkastic (Bratislava)
  • 23.10. - Why Not (Bratislava)
  • 17.10. - Tomáš Rédey (Bratislava)
  • 15.10. - Why Not (Bratislava)
  • 10.10. - Lokálna kapela (Bratislava)
  • 09.10. - Why Not (Bratislava)
  • 07.10. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 03.10. - Katarína Knechtová (Mošovce)
  • 01.10. - Why Not (Bratislava)
  • 27.09. - Katarína Knechtová (Stará Ľubovňa)
  • 26.09. - Lokálna kapela (Bratislava)
  • 25.09. - Why Not (Bratislava)
  • 24.09. - Why Not (Bratislava)
  • 20.09. - Laura Lucie Revival Band (Poprad)
  • 19.09. - Laura Lucie Revival Band (Žilina)
  • 18.09. - Why Not (Bratislava)
  • 17.09. - Why Not (Bratislava)
  • 13.09. - Katarína Knechtová (Poproč)
  • 11.09. - Why Not (Bratislava)
  • 10.09. - Why Not (Bratislava)
  • 06.09. - Katarína Knechtová (Veľký Šariš)
  • 05.09. - Mária Čírová (Partizánske)
  • 04.09. - Starmania (Čeladná-CZ)
  • 03.09. - Why Not (Bratislava)
  • 31.08. - Katarína Knechtová (Michalovce)
  • 30.08. - Peter Cmorik (Považská Bystrica)
  • 28.08. - Tuzex Party (Borinka)
  • 23.08. - Katarína Knechtová (Revúca)
  • 17.08. - Katarína Knechtová (Banská Štiavnica)
  • 17.08. - Mária Čírová (Banská Štiavnica)
  • 16.08. - Katarína Knechtová (Jeseník nad Odrou-CZ)
  • 09.08. - Katarína Knechtová (Bardejov)
  • 26.07. - Countryfied (Bratislava)
  • 25.07. - Peter Cmorik (Kremnica)
  • 23.07. - Why Not (Bratislava)
  • 19.07. - Katarína Knechtová (Stropkov)
  • 16.07. - Funkastic (Wien-AT)
  • 12.07. - Funkastic (Modra)
  • 11.07. - Funkastic (Bratislava)
  • 10.07. - Why Not (Bratislava)
  • 05.07. - Katarína Knechtová (Nitra)
  • 03.07. - Why Not (Bratislava)
  • 29.06. - Katarína Knechtová (Snina)
  • 28.06. - Peter Cmorik (Hniezdne)
  • 21.06. - Katarína Knechtová (Spišská Nová Ves)
  • 20.06. - Noisewood (Bratislava)
  • 14.06. - Katarína Knechtová (Belá)
  • 14.06. - Katarína Knechtová (Senec)
  • 07.06. - Harvestri (Nové Zámky)
  • 06.06. - Babylon (Senec)
  • 04.06. - Why Not (Bratislava)
  • 30.05. - Mária Čírová (Sielnica)
  • 29.05. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 22.05. - Why Not (Bratislava)
  • 21.05. - Why Not (Bratislava)
  • 17.05. - Katarína Knechtová (Košice)
  • 15.05. - Why Not (Bratislava)
  • 10.05. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 02.05. - Tomáš Rédey (Bratislava)
  • 01.05. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 26.04. - Peter Cmorik (Košice)
  • 25.04. - Ivan Mihok (Bratislava)
  • 24.04. - Babylon (Bratislava)
  • 23.04. - Why Not (Bratislava)
  • 17.04. - Why Not (Bratislava)
  • 16.04. - Why Not (Bratislava)
  • 12.04. - Peter Cmorik (Michalovce, Tour)
  • 11.04. - Peter Cmorik (Bardejovské kúpele, Tour)
  • 10.04. - Peter Cmorik (Košice, Tour)
  • 09.04. - Peter Cmorik (Lučenec, Tour)
  • 08.04. - Peter Cmorik (Bratislava, Tour)
  • 07.04. - Peter Cmorik (Prievidza, Tour)
  • 05.04. - Tomáš Rédey (Bratislava)
  • 03.04. - Why Not (Bratislava)
  • 02.04. - Why Not (Bratislava)
  • 29.03. - Katarína Knechtová (Banská Bystrica)
  • 27.03. - Why Not (Bratislava)
  • 26.03. - Why Not (Bratislava)
  • 20.03. - Why Not (Bratislava)
  • 19.03. - Why Not (Bratislava)
  • 13.03. - Why Not (Bratislava)
  • 12.03. - Mária Čírová (Trenčín)
  • 08.03. - Peter Cmorik (Martin, Tour)
  • 07.03. - Peter Cmorik (Trenčín, Tour)
  • 06.03. - Peter Cmorik (Veľký Krtíš, Tour)
  • 05.03. - Peter Cmorik (Banská Bystrica, Tour)
  • 01.03. - Peter Cmorik (Nitra, Tour)
  • 27.02. - Why Not (Bratislava)
  • 26.02. - Why Not (Bratislava)
  • 21.02. - Why Not (Bratislava)
  • 20.02. - Why Not (Bratislava)
  • 19.02. - Why Not (Bratislava)
  • 15.02. - Nosiewood (Bratislava)
  • 13.02. - Why Not (Bratislava)
  • 12.02. - Why Not (Bratislava)
  • 06.02. - Why Not (Bratislava)
  • 05.02. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Brno-CZ)
  • 30.01. - Why Not (Bratislava)
  • 29.01. - Why Not (Bratislava)
  • 28.01. - Candle orchester (Nitra)
  • 24.01. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 23.01. - Why Not (Bratislava)
  • 22.01. - Why Not (Bratislava)
  • 18.01. - Katarína Knechtová (Košice)
  • 16.01. - Why Not (Bratislava)
  • 15.01. - Why Not (Bratislava)
  • 11.01. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 09.01. - Why Not (Bratislava)
  • 08.01. - Why Not (Bratislava)
  • 03.01. - Noisewood (Bratislava)
  • 02.01. - Why Not (Bratislava)

2013

  • 31.12. - Peter Cmorik (Púchov)
  • 26.12. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 22.12. - Starmania (Levice)
  • 21.12. - Zuzana Suchánková (Bratislava)
  • 20.12. - Športovec roka (Bratislava)
  • 19.12. - Why Not (Bratislava)
  • 16.12. - Mária Čírová (Trnava)
  • 14.12. - Noisewood (Bratislava)
  • 13.12. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 12.12. - Why Not (Bratislava)
  • 11.12. - Starmania (Bratislava)
  • 11.12. - Mária Čírová (Nitra)
  • 10.12. - Mária Čírová (Jasná)
  • 07.12. - Katarína Knechtová (Košice)
  • 06.12. - Katarína Knechtová (Olomouc-CZ)
  • 05.12. - Starmania (Bratislava)
  • 04.12. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 30.11. - Zuzana Suchánková (Bratislava)
  • 28.11. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 27.11. - Why Not (Bratislava)
  • 21.11. - Marián Čekovský (Bratislava)
  • 20.11. - Why Not (Bratislava)
  • 14.11. - Why Not (Bratislava)
  • 13.11. - Why Not (Bratislava)
  • 09.11. - Back2Back (Bratislava)
  • 09.11. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 07.11. - Why Not (Bratislava)
  • 06.11. - Why Not (Bratislava)
  • 04.11. - Katka Ščevlíková (Bratislava)
  • 01.11. - Zuzana Suchánková (Bratislava)
  • 31.10. - Why Not (Bratislava)
  • 30.10. - Why Not (Bratislava)
  • 30.10. - Mária Čírová (Voderady)
  • 29.10. - Drummer’s city (Bratislava)
  • 26.10. - Mária Čírová (Slávnica)
  • 24.10. - Why Not (Bratislava)
  • 23.10. - Why Not (Bratislava)
  • 22.10. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 19.10. - Starmania (Bratislava)
  • 18.10. - Starmania (Rajecké Teplice)
  • 17.10. - Why Not (Bratislava)
  • 16.10. - Why Not (Bratislava)
  • 12.10. - Katka Ščevlíková (Bratislava)
  • 11.10. - Mária Čírová (Bratislava)
  • 10.10. - Why Not (Bratislava)
  • 09.10. - Why Not (Bratislava)
  • 05.10. - Katarína Knechtová (Košice)
  • 03.10. - Why Not (Bratislava)
  • 02.10. - Why Not (Bratislava)
  • 29.09. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 27.09. - Katarína Knechtová (Prievidza)
  • 26.09. - Why Not (Bratislava)
  • 25.09. - Why Not (Bratislava)
  • 21.09. - Starmania (Pezinok)
  • 21.09. - Mária Čírová (Pezinok)
  • 20.09. - Katarína Knechtová (Púchov)
  • 19.09. - Why Not (Bratislava)
  • 18.09. - Why Not (Bratislava)
  • 14.09. - Peter Cmorik (Ostrava-CZ)
  • 13.09. - Why Not (Častá)
  • 12.09. - Why Not (Podbanské)
  • 11.09. - Why Not (Bratislava)
  • 10.09. - Janais (Bratislava)
  • 07.09. - Zuzana Suchánková (Bratislava)
  • 06.09. - Juraj Kupec (Piešťany)
  • 05.09. - Why Not (Bratislava)
  • 04.09. - Why Not (Bratislava)
  • 29.08. - Why Not (Bratislava)
  • 28.08. - Why Not (Bratislava)
  • 24.08. - Katarína Knechtová (Spišský Hrhov)
  • 23.08. - Katarína Knechtová (Vigantice-CZ)
  • 22.08. - Why Not (Bratislava)
  • 21.08. - Why Not (Bratislava)
  • 17.08. - Katarína Knechtová (Domaša)
  • 15.08. - Why Not (Bratislava)
  • 14.08. - Why Not (Bratislava)
  • 12.08. - Janais (Bratislava)
  • 10.08. - Katarína Knechtová (Žiar nad Hronom)
  • 10.08. - Katarína Knechtová (Litovel-CZ)
  • 08.08. - Why Not (Bratislava)
  • 07.08. - Why Not (Bratislava)
  • 03.08. - Noisewood (Senec)
  • 03.08. - Katarína Knechtová (Malacky)
  • 02.08. - Katarína Knechtová (Poprad)
  • 01.08. - Katarína Knechtová (Zvolen)
  • 31.07. - Why Not (Bratislava)
  • 29.07. - Peter Cmorik (Senica)
  • 27.07. - Starmania (Šenkvice)
  • 26.07. - Noisewood (Bratislava)
  • 25.07. - Katarína Knechtová (Liberec-CZ)
  • 24.07. - Why Not (Bratislava)
  • 20.07. - Katarína Knechtová (Nitra)
  • 18.07. - Why Not (Bratislava)
  • 17.07. - Why Not (Bratislava)
  • 13.07. - Katarína Knechtová (Vydrovská dolina)
  • 12.07. - Katarína Knechtová (Stará Ľubovňa)
  • 11.07. - Why Not (Bratislava)
  • 10.07. - Why Not (Bratislava)
  • 05.07. - Retroaction (Bratislava)
  • 04.07. - Why Not (Bratislava)
  • 03.07. - Why Not (Bratislava)
  • 27.06. - Why Not (Bratislava)
  • 26.06. - Why Not (Bratislava)
  • 26.06. - Satisfaction (Senica)
  • 22.06. - Katarína Knechtová (Karviná-CZ)
  • 22.06. - Katarína Knechtová (Humpolec-CZ)
  • 21.06. - Katarína Knechtová (Čaňa)
  • 20.06. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 19.06. - Why Not (Bratislava)
  • 15.06. - Katarína Knechtová (Tišnov-CZ)
  • 14.06. - Imt Smile (Podhradie)
  • 13.06. - Why Not (Bratislava)
  • 12.06. - Why Not (Bratislava)
  • 09.06. - Peter Cmorik (Kanianka)
  • 08.06. - Zuzana Suchánková (Bratislava)
  • 07.06. - Katarína Knechtová (Bardejov)
  • 06.06. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 05.06. - Why Not (Bratislava)
  • 04.06. - Katarína Knechtová (Ústi nad Orlicí-CZ)
  • 30.05. - Why Not (Bratislava)
  • 29.05. - Katarína Knechtová (Bratislava, Acoustic Tour)
  • 25.05. - Katarína Knechtová (Bratislava, predkapela Depeche Mode)
  • 23.05. - Why Not (Bratislava)
  • 22.05. - Why Not (Bratislava)
  • 19.05. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Praha-CZ)
  • 18.05. - Zuzana Suchánková (Bratislava)
  • 17.05. - Starmania (Borinka)
  • 15.05. - Why Not (Bratislava)
  • 14.05. - Katarína Knechtová (Praha-CZ, Acoustic Tour)
  • 08.05. - Why Not (Bratislava)
  • 04.05. - Starmania (Trenčín)
  • 01.05. - Why Not (Bratislava)
  • 27.04. - Zuzana Suchánková (Bratislava) 2x
  • 24.04. - Katarína Knechtová (Nové Mesto nad Váhom, Acoustic Tour)
  • 21.04. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 18.04. - Katarína Knechtová (Brno-CZ, Acoustic Tour)
  • 17.04. - Why Not (Bratislava)
  • 10.04. - Why Not (Bratislava)
  • 03.04. - Why Not (Bratislava)
  • 03.04. - Janais (Bratislava)
  • 28.03. - Katarína Knechtová (Banská Bystrica, Acoustic Tour)
  • 27.03. - Katarína Knechtová (Nitra, Acoustic Tour)
  • 24.03. - Janais (Bratislava)
  • 22.03. - Tomáš Rédey (Bratislava)
  • 21.03. - Katarína Knechtová (Trenčín, Acoustic Tour)
  • 20.03. - Katarína Knechtová (Bratislava, Acoustic Tour)
  • 19.03. - Katarína Knechtová (Trnava, Acoustic Tour)
  • 16.03. - Why Not (Bratislava)
  • 15.03. - Katarína Knechtová (Martin, Acoustic Tour)
  • 14.03. - Katarína Knechtová (Liptovský Mikuláš, Acoustic Tour)
  • 13.03. - Katarína Knechtová (Košice, Acoustic Tour)
  • 12.03. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 06.03. - Why Not (Bratislava)
  • 27.02. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 20.02. - Why Not (Bratislava)
  • 16.02. - Why Not (Bratislava)
  • 13.02. - Katarína Knechtová (Demänovská dolina)
  • 09.02. - Noisewood (Bratislava)
  • 08.02. - Marek Mečiar (Bratislava)
  • 06.02. - Why Not (Bratislava)
  • 30.01. - Why Not (Bratislava)
  • 26.01. - Katarína Knechtová (Vranov nad Topľou)
  • 23.01. - Why Not (Bratislava)
  • 19.01. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 18.01. - Katarína Knechtová (Olomouc-CZ)
  • 16.01. - Why Not (Bratislava)
  • 13.01. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 09.01. - Why Not (Bratislava)
  • 05.01. - Katarína Knechtová (Jasná)
  • 04.01. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 02.01. - Why Not (Bratislava)

2012

  • 31.12. - Katarína Knechtová (Púchov)
  • 20.12. - Why Not (Bratislava)
  • 19.12. - Why Not (Bratislava)
  • 16.12. - Cosmetica (Trnava)
  • 15.12. - Imt Smile (Prievidza)
  • 14.12. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 13.12. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 12.12. - Why Not (Bratislava)
  • 10.12. - Katarína Knechtová (Humenné)
  • 08.12. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' (Bratislava)
  • 05.12. - Katarína Knechtová (Starý Smokovec)
  • 02.12. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' II. Premiéra (Bratislava)
  • 01.12. - Slovenské národné divadlo ''Aj kone sa strieľajú'' I. Premiéra (Bratislava)
  • 30.11. - Katarína Knechtová (Praha-CZ, predkapela Cranberries)
  • 28.11. - Why Not (Bratislava)
  • 23.11. - Foajé (Čadca)
  • 21.11. - Why Not (Bratislava)
  • 15.11. - Cosmetica (Trnava)
  • 14.11. - Why Not (Bratislava)
  • 13.11. - Cosmetica (Bratislava)
  • 09.11. - Juraj Kupec (Bratislava)
  • 07.11. - Why Not (Bratislava)
  • 31.10. - Why Not (Bratislava)
  • 27.10. - Michal Balla Quartet (Lanškroun-CZ)
  • 26.10. - Michal Balla Quartet (Vrchlabí-CZ)
  • 25.10. - Michal Balla Quartet (Mělník-CZ)
  • 24.10. - Michal Balla Quartet (Rychnov nad Kněžnou-CZ)
  • 20.10. - Michal Balla Quartet (Frýdek-Místek-CZ)
  • 19.10. - Katarína Knechtová (Levice)
  • 18.10. - Foajé (Bratislava)
  • 17.10. - Why Not (Bratislava)
  • 13.10. - Katarína Knechtová (Bratislava, predkapela Cranberries)
  • 10.10. - Why Not (Bratislava)
  • 06.10. - Foajé (Bratislava)
  • 05.10. - Katarína Knechtová (Šajdíkové Humence)
  • 03.10. - Why Not (Bratislava)
  • 29.09. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 26.09. - Why Not (Bratislava)
  • 22.09. - Satisfaction (Matúškovo)
  • 21.09. - Katarína Knechtová (Praha-CZ)
  • 15.09. - Peter Cmorik (Šahy)
  • 14.09. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 12.09. - Why Not (Bratislava)
  • 08.09. - Katarína Knechtová (Otrokovice-CZ)
  • 08.09. - Katarína Knechtová (Mikulov-CZ)
  • 18.08. - Zuzana Suchánková (Bratislava)
  • 11.08. - Satisfaction (Prietrž)
  • 04.08. - New Country (Modra)
  • 03.08. - Peter Cmorik (Zemplínska Šírava)
  • 28.07. - Peter Cmorik (Želovce)
  • 27.07. - Tomáš Rédey (Bratislava)
  • 22.07. - Peter Cmorik (Rajecké Teplice)
  • 21.07. - Satisfaction (Stupava)
  • 21.07. - Peter Cmorik (Banská Bystrica)
  • 20.07. - Peter Cmorik (Partizánske)
  • 14.07. - Peter Cmorik (Beckov)
  • 13.07. - Zuzana Suchánková (Piešťany)
  • 07.07. - Peter Cmorik (Zemplínska Šírava)
  • 06.07. - Peter Cmorik (Senec)
  • 22.06. - Cosmetica (Prešov)
  • 15.06. - Peter Cmorik (Holíč)
  • 15.06. - Peter Cmorik (Studené)
  • 15.06. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 09.06. - Satisfaction (Kovalovec)
  • 08.06. - Peter Cmorik (Bardejov)
  • 02.06. - Peter Cmorik (Bernolákovo)
  • 31.05. - Cosmetica (Bratislava, Krst CD)
  • 27.05. - Peter Cmorik (Prievidza)
  • 19.05. - Funkastic (Deutsch Jahrndorf-AT)
  • 18.05. - Peter Cmorik (Žilina)
  • 05.05. - Peter Cmorik (Dubnica nad Váhom)
  • 01.05. - Satisfaction (Senica)
  • 19.04. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 15.04. - Sitra Achra (Bratislava)
  • 07.04. - Satisfaction (Senica)
  • 28.03. - Peter Cmorik (Nové mesto nad Váhom)
  • 08.03. - Peter Cmorik (Trnava)
  • 07.03. - Peter Cmorik (Piešťany)
  • 06.03. - Peter Cmorik (Nitra)
  • 05.03. - Peter Cmorik (Trenčín)
  • 04.03. - Peter Cmorik (Skalica)
  • 03.03. - Peter Cmorik (Trenčianske Teplice)
  • 02.03. - Peter Cmorik (Prievidza)
  • 01.03. - Peter Cmorik (Žilina)
  • 29.02. - Peter Cmorik (Martin)
  • 28.02. - Peter Cmorik (Dolný Kubín)
  • 27.02. - Peter Cmorik (Ružomberok)
  • 26.02. - Peter Cmorik (Liptovský Mikuláš)
  • 25.02. - Peter Cmorik (Stará Ľubovňa)
  • 24.02. - Peter Cmorik (Prešov)
  • 23.02. - Peter Cmorik (Poprad)
  • 21.02. - Peter Cmorik (Košice)
  • 20.02. - Peter Cmorik (Spišská Nová Ves)
  • 19.02. - Peter Cmorik (Zvolen)
  • 18.02. - Peter Cmorik (Ružomberok)
  • 18.02. - Peter Cmorik (Banská Bystrica)
  • 17.02. - Peter Cmorik (Šaľa)
  • 16.02. - Peter Cmorik (Komárno)
  • 15.02. - Peter Cmorik (Levice)
  • 14.02. - Peter Cmorik (Nové Zámky)
  • 13.02. - Peter Cmorik (Topoľčany)
  • 12.02. - Peter Cmorik (Vráble)
  • 11.02. - Peter Cmorik (Trenčianske Teplice)
  • 11.02. - Peter Cmorik (Rajecké Teplice)
  • 10.02. - Peter Cmorik (Hlohovec)
  • 09.02. - Peter Cmorik (Senec)
  • 08.02. - Peter Cmorik (Pezinok)
  • 07.02. - Peter Cmorik (Senica)
  • 06.02. - Peter Cmorik (Myjava)
  • 05.02. - Peter Cmorik (Dubnica nad Váhom)
  • 04.02. - Peter Cmorik (Nová Dubnica)
  • 03.02. - Peter Cmorik (Púchov)
  • 02.02. - Peter Cmorik (Nové Mesto nad Váhom)
  • 01.02. - Peter Cmorik (Považská Bystrica)
  • 31.01. - Peter Cmorik (Čadca)
  • 30.01. - Peter Cmorik (Brezno)
  • 29.01. - Peter Cmorik (Sliač)
  • 28.01. - Peter Cmorik (Žiar nad Hronom)
  • 27.01. - Peter Cmorik (Veľký Krtíš)
  • 26.01. - Peter Cmorik (Lučenec)
  • 25.01. - Peter Cmorik (Rimavská Sobota)
  • 24.01. - Peter Cmorik (Rožňava)
  • 23.01. - Peter Cmorik (Kežmarok)
  • 22.01. - Peter Cmorik (Bardejov)
  • 21.01. - Peter Cmorik (Vranov nad Topľou)
  • 20.01. - Peter Cmorik (Levoča)
  • 14.01. - Funkastic (Göttlesbrunn-AT)
  • 13.01. - Peter Cmorik (Nové Zámky)

2011

  • 22.12. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 18.12. - Túlavé divadlo (Bratislava)
  • 13.12. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 09.12. - Satisfaction (Senica)
  • 09.12. - Starmania (Bratislava)
  • 07.12. - Kabaret Neprebudených (Nitra)
  • 03.12. - Starmania (Rimavská Sobota)
  • 02.12. - Margot (Bratislava)
  • 01.12. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 01.12. - Katarína Knechtová (Bratislava)
  • 26.11. - Starmania (Bratislava)
  • 26.11. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 25.11. - Starmania (Jasná)
  • 18.11. - Peter Cmorik (Svidník)
  • 05.11. - Katarína Knechtová (České Budejovice-CZ)
  • 03.11. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 22.10. - Sitra Achra (Vavrečka)
  • 21.10. - Sitra Achra (Zlaté Klasy)
  • 07.10. - Starmania (Berlin-DE)
  • 01.10. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 24.09. - Peter Cmorik (Nová Baňa)
  • 17.09. - Peter Cmorik (Skalica)
  • 15.09. - Margot (Wien-AT)
  • 08.09. - Sitra Achra (Krinica-PL)
  • 03.09. - Margot (Bratislava)
  • 28.08. - Peter Cmorik (Čečejovce)
  • 20.08. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 19.08. - Starmania (Sněžné Milovy-CZ)
  • 06.08. - Peter Cmorik (Krásnohorské Podhradie)
  • 06.08. - Peter Cmorik (Východná)
  • 05.08. - Peter Cmorik (Rimavská Sobota)
  • 29.07. - Peter Cmorik (Malá Skála-CZ)
  • 02.07. - Peter Cmorik (Vyhne)
  • 25.06. - Barbara Dubinová (Bánovce nad Bebravou)
  • 24.06. - Peter Cmorik (Košická Belá)
  • 21.06. - Tomáš Rédey (Bratislava)
  • 18.06. - Funkastic (Jasná)
  • 11.06. - Peter Cmorik (Donovaly)
  • 04.06. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 02.06. - Starmania (Rajecké Teplice)
  • 28.05. - Elánia (Gemerská Hôrka)
  • 23.05. - Peter Cmorik (Praha-CZ)
  • 20.05. - Starmania (Topoľčany)
  • 19.05. - Starmania (Bratislava)
  • 14.05. - Peter Cmorik (Rimavská Sobota)
  • 11.05. - Miro Tóth (Bratislava)
  • 05.05. - Peter Cmorik (Levice)
  • 04.05. - Peter Cmorik (Košice)
  • 30.04. - Peter Cmorik (Svätý Jur)
  • 29.04. - Tomáš Rédey (Bratislava)
  • 14.04. - Peter Cmorik (Zvolen)
  • 09.04. - Margot (Košice)
  • 27.03. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 12.03. - Margot (Bratislava)
  • 12.03. - Peter Cmorik (Donovaly)
  • 11.03. - Margot (Trnava)
  • 12.02. - Peter Cmorik (Donovaly)
  • 10.02. - Peter Cmorik (Tále)
  • 06.02. - Margot (Horný Smokovec)
  • 05.02. - Peter Cmorik (Majcichov)
  • 03.02. - Margot (Bratislava)
  • 29.01. - Peter Cmorik (Rimavská Sobota)
  • 20.01. - Peter Cmorik (Bratislava)
  • 15.01. - Margot (Košice)
  • 14.01. - Ivka & Jožko Gorel (Bratislava)
  • 04.01. - Margot (Hlohovec)

2010

  • 31.12. - Margot (Jasná)
  • 28.12. - Peter Cmorik (Valčianska dolina)
  • 15.12. - Starmania (Zvolen)
  • 14.12. - Margot (Hainburg-AT)
  • 10.12. - Margot (Bratislava)
  • 09.12. - Marián Varga & Symfonický orchester Slovenského rozhlasu (Bratislava)
  • 08.12. - Marián Varga & Symfonický orchester Slovenského rozhlasu (Bratislava)
  • 07.12. - Margot (Bratislava)
  • 04.12. - Margot (Trnava)
  • 02.12. - Starmania (Donovaly)
  • 27.11. - Peter Cmorik (Martin)
  • 25.11. - Margot (Jasná)
  • 21.11. - Starmania & Jano Baláž (Topoľčany)
  • 20.11. - Margot (Martin)
  • 17.11. - Margot (Bratislava)
  • 13.11. - Tomáš Rédey (Partizánske)
  • 08.10. - Starmania (Košice)
  • 07.10. - Margot (Studené)
  • 07.10. - Margot (Senec)
  • 23.09. - Starmania (Banská Bystrica)
  • 18.09. - Juraj Burian (Rajecké Teplice)
  • 11.09. - Margot (Bratislava)
  • 10.09. - Tomáš Rédey (Bratislava)
  • 09.09. - Margot (Trnava)
  • 07.09. - Margot (Vyhne)
  • 03.09. - Tomáš Rédey (Bratislava)
  • 28.08. - Starmania (Bošany)
  • 27.08. - Karol Borik (Nové Zámky)
  • 21.08. - Starmania (Čadca)
  • 20.08. - Starmania (Terchová)
  • 17.08. - Margot (Bratislava)
  • 14.08. - Starmania (Bratislava)
  • 31.07. - Starmania (Spišská Nová Ves)
  • 24.07. - Peter Cmorik (Košariská)
  • 10.07. - Satisfaction (Senica)
  • 08.07. - Andrea Zimányiová & Juraj Burian (Nové Mesto nad Váhom)
  • 06.07. - Juraj Burian (Zvolen)
  • 03.07. - Miro Peniak (Dudince)
  • 02.07. - Peter Cmorik (Veľký Krtíš)
  • 02.07. - Juraj Burian (Banská Štiavnica)
  • 26.06. - Margot (Smolenice)
  • 25.06. - Starmania (Malacky)
  • 19.06. - Lucie Bíla (Český Těšín-CZ)
  • 17.06. - Andrea Zimányiová & Juraj Burian (Bratislava)
  • 16.06. - Andrea Zimányiová & Juraj Burian (Bratislava)
  • 12.06. - Starmania (Tatry)
  • 11.06. - Margot (Rajecké Teplice)
  • 05.06. - Imt Smile (Nitra)
  • 05.06. - Margot (Bratislava)
  • 04.06. - Margot (Bernolákovo)
  • 29.05. - Starmania (Rožnava)
  • 28.05. - Starmania (Košice)
  • 25.05. - Margot (Nitra)
  • 22.05. - Margot (Jelka)
  • 21.05. - Starmania (Žilina)
  • 14.05. - Margot (Bratislava)
  • 13.05. - OOOPS! (Bratislava)
  • 12.05. - Peter Cmorik (Partizánske)
  • 09.05. - Peter Cmorik (Nová Dubnica)
  • 07.05. - Margot (Čadca)
  • 02.05. - Starmania (Bratislava)
  • 01.05. - Juraj Burian (Bratislava)
  • 29.04. - Andrea Zimányiová & Juraj Burian (Bratislava)
  • 24.04. - Prešporské rána (Bratislava)
  • 23.04. - Margot (Bratislava)
  • 22.04. - Margot (Žilina)
  • 27.03. - Margot (Senec)
  • 25.03. - Imt Smile (Jasná)
  • 24.03. - Margot (Bratislava)
  • 18.03. - Margot (Bratislava)
  • 16.03. - OOOPS! (Bratislava)
  • 27.02. - Margot (Bratislava)
  • 26.02. - Margot (Bratislava)
  • 22.02. - Margot (Karlovy Vary-CZ)
  • 18.02. - Starmania (Tále)
  • 13.02. - Margot (Žilina)
  • 12.02. - Margot (Žilina)
  • 11.02. - OOOPS! (Bratislava)
  • 06.02. - Margot (Bratislava)
  • 30.01. - Margot (Prešov)
  • 29.01. - Margot (Košice)
  • 28.01. - OOOPS! (Bratislava)
  • 23.01. - Margot (Košice)
  • 22.01. - Margot (Bratislava, Eurovízia)
  • 15.01. - Margot (Košice)
  • 09.01. - Peter Cmorik (Žilina)

2009

  • 31.12. - Margot (Belá)
  • 20.12. - Margot (Bratislava)
  • 18.12. - Margot (Bratislava)
  • 11.12. - Starmania (Banská Bystrica)
  • 09.12. - Margot (Bratislava)
  • 04.12. - Margot (Piešťany)
  • 04.12. - Peter Cmorik (Nové Zámky)
  • 03.12. - Peter Cmorik (Galanta)
  • 03.12. - OOOPS! (Bratislava)
  • 02.12. - OOOPS! (Bratislava)
  • 23.10. - Kabaret Neprebudených (Bojnice)
  • 17.10. - Margot (Trenčín)
  • 09.10. - Starmania (Zvolen)
  • 02.10. - Margot (Žilina)
  • 01.10. - Margot (Sielnica)
  • 26.09. - Starmania (Žiar nad Hronom)
  • 23.09. - Margot (Bratislava)
  • 21.09. - OOOPS! (Bratislava)
  • 19.09. - Margot (Belá)
  • 18.09. - OOOPS! (Bratislava)
  • 17.09. - Kabaret Neprebudených (Praha-CZ)
  • 13.09. - Margot (Ivanka pri Dunaji)
  • 10.09. - Margot (Bratislava)
  • 05.09. - Margot (PL)
  • 30.08. - Satisfaction (Senica)
  • 15.08. - Starmania (DOD Markíza, Bratislava)
  • 14.08. - Satisfaction (Senica)
  • 07.08. - Satisfaction (Skalica)
  • 30.07. - Starmania (PL)
  • 04.07. - Satisfaction (Sudomeřice-CZ)
  • 04.07. - Starmania (Podhájska)
  • 03.07. - Satisfaction (Kunov)
  • 27.06. - Starmania (Šaľa)
  • 24.06. - Kabaret Neprebudených (Žilina)
  • 21.06. - Starmania (Dohňany)
  • 20.06. - Starmania (Modranka)
  • 14.06. - Kabaret Neprebudených
  • 13.06. - Starmania (Liptovský Mikuláš)
  • 14.05. - Martin Mintál (Bratislava)
  • 12.05. - Starmania (Veľký Meder)
  • 02.05. - Satisfaction (Senec)
  • 01.05. - Satisfaction (Senica)
  • 19.04. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 17.04. - Satisfaction (Senica)
  • 16.04. - Absolventský koncert (Konzervatórium Bratislava)
  • 23.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 13.03. - Starmania (Nitra)
  • 12.03. - Starmania (Tále)
  • 08.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 06.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 23.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Komárno)
  • 21.02. - Starmania & Lucie Bíla (Chrudim-CZ)
  • 20.02. - Starmania (Banská Bystrica)
  • 06.02. - Starmania (Banská Štiavnica)
  • 31.01. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 16.01. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Senec)
  • 15.01. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Nové Zámky)
  • 14.01. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Hlohovec)

2008

  • 26.12. - Satisfaction (Senica)
  • 12.12. - Kabaret Neprebudených (Bratislava)
  • 10.12. - Egreš (Bratislava)
  • 06.12. - Satisfaction (Bratislava)
  • 02.12. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Sereď)
  • 20.11. - Peter Cmorik (Spišské Podhradie)
  • 19.11. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Brno-CZ)
  • 18.11. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Zlín-CZ)
  • 15.11. - Workshop (Senica)
  • 29.10. - Kamil Žiška (Bratislava)
  • 10.10. - Peter Cmorik (Piešťany)
  • 07.10. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 06.10. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 04.10. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Partizánske)
  • 03.10. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Žiar nad Hronom)
  • 01.10. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 28.09. - Kabaret Neprebudených (Nitra)
  • 27.09. - Starmania (Trnava)
  • 25.09. - Peter Cmorik (Studené)
  • 21.09. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Dolný Kubín)
  • 20.09. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Námestovo)
  • 19.09. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Trstená)
  • 16.09. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 10.09. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Senica)
  • 07.09. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bánovce nad Bebravou)
  • 06.09. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bojnice)
  • 05.09. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Myjava)
  • 30.08. - Starmania (Piešťany)
  • 29.08. - Starmania (Banská Bystrica)
  • 23.08. - Peter Cmorik (Rusovce)
  • 22.08. - Peter Cmorik (Námestovo)
  • 16.08. - Starmania (Topoľčany)
  • 16.08. - Starmania (DOD Markíza, Bratislava)
  • 08.08. - Peter Cmorik (Váhovce)
  • 26.07. - Starmania (Ružiná)
  • 25.07. - Starmania (Bratislava)
  • 02.07. - Radošinské naivné divadlo ''Štedrý divadelný večer'' (Trnava)
  • 01.07. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Michalovce)
  • 30.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Trebišov)
  • 29.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Humenné)
  • 28.06. - Radošinské naivné divadlo ''Štedrý divadelný večer'' (Strážky)
  • 27.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Banská Bystrica) 2x
  • 26.06. - Radošinské naivné divadlo ''Štedrý divadelný večer'' (Banská Bystrica)
  • 25.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Šahy)
  • 24.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Trnava) 2x
  • 22.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bytča)
  • 21.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Kysucké Nové Mesto)
  • 20.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Čadca)
  • 17.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 16.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 14.06. - Starmania (Banská Bystrica)
  • 12.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Púchov)
  • 11.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Ružomberok)
  • 10.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Poprad) 2x
  • 09.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Prešov)
  • 08.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Košice)
  • 07.06. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Spišská Nová Ves)
  • 06.06. - Radošinské naivné divadlo ''Štedrý Divadelný Večer'' (Nitra)
  • 25.05. - Starmania (Banská Bystrica)
  • 20.05. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie''
  • 19.05. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie''
  • 17.05. - Kabaret Neprebudených (Bratislava)
  • 15.05. - Starmania (Liptovský Mikuláš)
  • 14.05. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Dubnica nad Váhom) 2x
  • 13.05. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Nový Jičín-CZ)
  • 12.05. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Zlín-CZ)
  • 11.05. - Starmania (Žilina)
  • 05.05. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 04.05. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Nitra) 2x
  • 02.05. - …a ďalší (Bratislava)
  • 30.04. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 29.04. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 26.04. - Prešporské rána (Bratislava)
  • 24.04. - Kabaret Neprebudených (Bratislava)
  • 14.04. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Topoľčany) 2x
  • 11.04. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Piešťany)
  • 10.04. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 09.04. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 28.03. - Starmania (Spišská Nová Ves)
  • 27.03. - Kabaret Neprebudených (Bratislava)
  • 19.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 18.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 14.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Trnava)
  • 12.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Košice)
  • 11.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Košice)
  • 10.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Prešov)
  • 06.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Trenčín) 2x
  • 05.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Trenčín)
  • 04.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 03.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 01.03. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Žilina) 2x
  • 29.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Žilina)
  • 28.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Martin)
  • 27.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Liptovský Mikuláš)
  • 26.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 22.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 21.02. - Kabaret Neprebudených (Bratislava)
  • 19.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 18.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 17.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 15.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Banská Bystrica)
  • 14.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Levice)
  • 13.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Rimavská Sobota)
  • 12.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Nitra)
  • 10.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Pardubice-CZ)
  • 09.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Praha-CZ)
  • 08.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Praha-CZ)
  • 05.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Piešťany)
  • 02.02. - Starmania (Bratislava)
  • 01.02. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 31.01. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 30.01. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 26.01. - Prešporské rána (Bratislava)
  • 24.01. - Starmania (Tatry)
  • 03.01. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)

2007

  • 31.12. - Funkastic (Pezinok)
  • 22.12. - Psycho (CZ)
  • 21.12. - Starmania (Bratislava)
  • 21.12. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 18.12. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 17.12. - Radošinské naivné divadlo ''Štedrý divadelný večer'' (Bratislava)
  • 17.12. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava)
  • 15.12. - …a ďalší (Bratislava)
  • 15.12. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' II. Premiéra (Bratislava)
  • 14.12. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' I. Premiéra (Bratislava)
  • 13.12. - Funkastic (Bratislava)
  • 12.12. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Prievidza) 2x
  • 11.12. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Prievidza) 2x
  • 10.12. - Radošinské naivné divadlo ''Veľké Ilúzie'' (Bratislava) 2x
  • 07.12. - Funkastic (Bratislava)
  • 06.12. - Starmania (Bratislava)
  • 27.11. - Radošinské naivné divadlo ''Štedrý divadelný večer'' (Bratislava)
  • 25.11. - Starmania (Bratislava)
  • 23.11. - Starmania (Žilina)
  • 22.11. - Starmania (Tatry)
  • 19.11. - Kabaret Neprebudených (Bratislava)
  • 10.11. - Funkastic (Pezinok)
  • 09.11. - Starmania (Poprad)
  • 27.10. - Funkastic (Bratislava)
  • 17.10. - Starmania (Bratislava)
  • 07.10. - Starmania (Stupava)
  • 06.10. - Starmania (Tatry)
  • 04.10. - Symfonický orchester Slovenského rozhlasu ''Richard Strauss'' (Bratislava)
  • 28.09. - Starmania (Bratislava)
  • 23.09. - Starmania (Tesáre)
  • 08.09. - Starmania (Bratislava)
  • 02.09. - New Country (Bratislava)
  • 01.09. - Starmania (Nitra)
  • 26.08. - Radošinské naivné divadlo ''Povieme to pesničkou'' (Rajecké Teplice)
  • 25.08. - Starmania (Topoľčany)
  • 24.08. - Radošinské naivné divadlo ''Chýbaš mi stále viac'' (Kremnica)
  • 22.08. - Funkastic (Pezinok)
  • 18.08. - Funkastic (Pezinok)
  • 17.08. - Starmania (Bratislava)
  • 11.08. - Starmania (DOD Markíza, Bratislava)
  • 10.08. - Starmania (Bratislava)
  • 03.08. - Psycho (Vráble)
  • 19.07. - Funkastic (Bernolákovo)
  • 14.07. - Starmania (Bardejov)
  • 07.07. - Starmania (Tatry)
  • 01.07. - IgiTot (Prešov)
  • 29.06. - Starmania (Myjava)
  • 28.06. - Funkastic (Bratislava)
  • 27.06. - IgiTot (Rožňava)
  • 21.06. - IgiTot (Humenné)
  • 20.06. - IgiTot (Poprad)
  • 17.06. - Jumbo (Bratislava)
  • 15.06. - Starmania (Červený Kláštor)
  • 08.06. - Starmania (Nitra)
  • 02.06. - Funkastic (Brezno)
  • 01.06. - Funkastic (Bratislava)
  • 26.05. - Funkastic (Zohor)
  • 23.05. - Starmania (Martin)
  • 18.05. - Funkastic (Bratislava)
  • 05.05. - Starmania (Košice)
  • 03.05. - Symfonický orchester Slovenského rozhlasu ''Ľubica Čekovská'' (Bratislava)
  • 19.04. - Koncert víťazov celoslovenských súťaží (Žilina)
  • 14.04. - Funkastic (Púchov)
  • 31.03. - Funkastic (Zohor)
  • 29.03. - Funkastic (Bratislava)
  • 15.03. - Funkastic (Brezno)
  • 08.03. - Funkastic (Bratislava)
  • 03.03. - Funkastic (Bratislava)
  • 27.02. - Funkastic (Bratislava)
  • 22.02. - Funkastic (Bratislava)
  • 17.02. - Funkastic (Bratislava)
  • 15.02. - Symfonický orchester Slovenského rozhlasu ''Vladimír Godár'' (Bratislava)
  • 27.01. - O.B.D. (Liptovký Mikuláš)
  • 26.01. - Funkastic (Bratislava)
  • 25.01. - Funkastic (Bratislava)
  • 01.01. - Funkastic (Bratislava)

2006

  • 29.12. - Funkastic (Púchov)
  • 22.12. - Funkastic (Bratislava)
  • 21.12. - Funkastic (Bratislava)
  • 16.12. - Funkastic (Bratislava)
  • 15.12. - Funkastic (Bratislava)
  • 07.12. - Funkastic (Bratislava)
  • 01.12. - Funkastic (Bratislava)
  • 25.11. - Funkastic (Červený Kameň)
  • 11.11. - Estradin (Bratislava)
  • 27.10. - Estradin (Modra)
  • 20.10. - IgiTot (Košice)
  • 19.10. - IgiTot (Prešov)
  • 16.10. - Funkastic (Zvolen)
  • 05.10. - Funkastic (Bratislava)
  • 30.09. - Funkastic (Púchov)
  • 29.09. - Funkastic (Malacky)
  • 23.09. - New Country (Bratislava)
  • 16.09. - Estradin (Pezinok)
  • 09.09. - Funkastic (Tatry)
  • 08.09. - Radošinské naivné divadlo ''So Stanom pod stanom'' (Prievidza)
  • 07.09. - Funkastic (Bratislava)
  • 06.09. - IgiTot (Banská Bystrica)
  • 05.09. - IgiTot (Prešov)
  • 01.09. - Stereo (Košice)
  • 31.08. - Radošinské naivné divadlo (Piešťany)
  • 26.08. - Radošinské naivné divadlo ''Povieme to pesničkou'' (Kremnica)
  • 24.08. - Funkastic (Bratislava)
  • 19.08. - Stereo (Košice)
  • 08.07. - Funkastic (Dubnica nad Váhom)
  • 07.07. - Funkastic (Púchov)
  • 28.06. - Funkastic (Viničné)
  • 23.06. - Radošinské naivné divadlo ''Povieme to pesničkou'' (Martin)
  • 13.06. - New Country (Bratislava)
  • 11.06. - Jazzhibision (Galanta)
  • 10.06. - Funkastic (Pruské)
  • 09.06. - Funkastic (Bratislava)
  • 08.06. - Funkastic (Viničné)
  • 07.06. - Funkastic (Bratislava)
  • 03.06. - Funkastic (Limbach)
  • 02.06. - Funkastic (Prievidza)
  • 01.06. - Funkastic (Bratislava)
  • 27.05. - Funkastic (Raslavice)
  • 26.05. - Funkastic (Čaňa)
  • 25.05. - Funkastic (Bratislava)
  • 20.05. - Funkastic (Stará Ľubovňa)
  • 19.05. - Funkastic (Pruské)
  • 11.05. - New Country (Bratislava)
  • 29.04. - New Country (AT)
  • 19.04. - Radošinské naivné divadlo ''A já, Katarína Kolníková'' (Bratislava)
  • 13.04. - Funkastic (Bratislava)
  • 07.04. - Funkastic (Malacky)
  • 06.04. - Funkastic (Bratislava)
  • 25.03. - Funkastic (Zohor)

2005

  • 19.12. - Radošinské naivné divadlo ''Kronika komika'' (Bratislava)
  • 14.12. - Babylon (Bratislava)
  • 08.12. - Radošinské naivné divadlo ''Štedrý divadelný večer'' (Bratislava)
  • 03.12. - Jana Kirschner (Bratislava)
  • 01.12. - Radošinské naivné divadlo (Bratislava)
  • 30.11. - Radošinské naivné divadlo ''Pocta Jánovi Melkovičovi'' (Bratislava)
  • 16.11. - Jana Kirschner (Bratislava)
  • 11.11. - Babylon (Trenčín)
  • 05.11. - Babylon (Hlohovec)
  • 29.10. - Babylon (Stará Ľubovňa)
  • 27.10. - Babylon (Brezno)
  • 21.10. - Babylon (Trnava)
  • 20.10. - Babylon (Liptovský Mikuláš)
  • 15.10. - Babylon (Piešťany)
  • 24.09. - Babylon (Pezinok)
  • 17.09. - Radošinské naivné divadlo ''Štedrý divadelný večer'' (Vysoké Tatry)
  • 10.09. - Tomáš Rédey (Nové Zámky)
  • 02.09. - Bystrík (Bratislava)
  • 28.08. - Radošinské naivné divadlo ''Kronika komika'' (Košice)
  • 27.08. - Radošinské naivné divadlo ''Kronika komika'' (Kremnica)
  • 20.08. - IgiTot (Košice)
  • 20.08. - IgiTot (Košice)
  • 17.08. - IgiTot (Košice)
  • 13.08. - Babylon (Duchonka)
  • 12.08. - Babylon (Bratislava)
  • 06.08. - Babylon (Turzovka)
  • 06.08. - Babylon (Piešťany)
  • 05.08. - Babylon (Poprad)
  • 23.07. - Babylon (Modra)
  • 23.07. - Babylon (Myjava)
  • 11.07. - Babylon (Košice)
  • 08.07. - Stereo (Domaša)
  • 08.07. - Babylon (Domaša)
  • 02.07. - Babylon (Jankov Vŕšok)
  • 01.07. - Babylon (Malé Chlievany)
  • 30.06. - Babylon (Rusovce)
  • 25.06. - Radošinské naivné divadlo ''Pocta Jánovi Melkovičovi'' (Bratislava)
  • 25.06. - Babylon (Senec)
  • 24.06. - Babylon (Tomky)
  • 18.06. - Jazzhibision (Galanta)
  • 16.06. - Bystrík (Bratislava)
  • 02.06. - Babylon (Žilina)
  • 28.05. - Babylon (Topoľčany)
  • 13.05. - Nikola Kunajová (Bratislava)
  • 30.04. - Babylon (Šurany)
  • 24.03. - IgiTot (Prešov)
  • 19.03. - Babylon (Bratislava)
  • 09.03. - Babylon (Bratislava)
  • 19.02. - Babylon (Šaľa)
  • 18.02. - Babylon (Bratislava)
  • 04.02. - IgiTot (Košice)
  • 28.01. - Babylon (Banská Bystrica)
  • 22.01. - Babylon (Bratislava)
  • 14.01. - Babylon (Moravany nad Váhom)

2004

  • 31.12. - Babylon (Stará Lesná)
  • 17.12. - Tomáš Rédey (Brno-CZ)
  • 04.12. - Babylon (Bratislava)
  • 20.11. - Radošinské naivné divadlo
  • 18.11. - Babylon (Košice)
  • 17.10. - Radošinské naivné divadlo ''Kronika komika'' (Mladá Boleslav-CZ)
  • 09.10. - Babylon (Bratislava)
  • 17.09. - P.S. (Nitra)
  • 15.09. - Babylon
  • 17.07. - Radošinské naivné divadlo (Trenčín)
  • 16.07. - Tomáš Rédey
  • 26.06. - Zmena mena (Bernolákovo)
  • 22.06. - Radošinské naivné divadlo ''Pocta Jánovi Melkovičovi'' (Zvolen)
  • 04.06. - Starmania (Trnava)
  • 20.05. - Radošinské naivné divadlo ''Jánošík'' (Bratislava)
  • 14.05. - ProRock (Bratislava)
  • 07.05. - Radošinské naivné divadlo ''Pocta Jánovi Melkovičovi'' (Bratislava)
  • 03.04. - Imt Smile (Bratislava))
  • 02.04. - Imt Smile (Bratislava)
  • 31.03. - Imt Smile (Nitra)
  • 30.03. - Imt Smile (Trnava)
  • 27.03. - Imt Smile (Banská Bystrica)
  • 26.03. - Imt Smile (Šaľa)
  • 23.03. - Imt Smile (Prešov)
  • 22.03. - Imt Smile (Košice)
  • 17.03. - Imt Smile (Poprad)
  • 12.03. - Imt Smile (Plzeň-CZ)
  • 09.03. - Imt Smile (Praha)
  • 08.03. - Imt Smile (Praha)
  • 26.02. - Imt Smile (Vletice-CZ)

2003

  • 22.06. - Orchester Andante (Bratislava)
  • 21.06. - Mamalusta (Bratislava)
  • 04.06. - Mamalusta (Bratislava)

2002

  • 18.12. - Mamalusta (Bratislava)

2001

  • 30.04. - Nuda (Lipovce)
  • 21.04. - Nuda (Prešov)
  • 18.04. - Nuda (Košice)
  • 08.04. - Nuda (Košice)
  • 07.04. - Nuda (Prešov)
  • 31.03. - Nuda (Považská Bystrica)
  • 30.03. - Nuda (Hlohovec)
  • 24.03. - Nuda (Šurany)
  • 23.03. - Nuda (Vrbové)
  • 10.03. - Nuda (Žilina)
  • 07.03. - Nuda (Bratislava)
  • 06.03. - Nuda (Nitra)
  • 05.03. - Nuda (Banská Bystrica)
  • 04.03. - Nuda (Trenčín)
  • 03.03. - Nuda (Spišská Nová Ves)
  • 17.02. - Nuda (Košice)
  • 07.02. - Nuda (Michalovce)

2000

  • 05.08. - Nuda (Poprad)
  • 29.07. - Nuda (Bratislava)
  • 22.07. - Nuda (Duchonka)
  • 29.06. - Nuda (Bratislava)
  • 25.06. - Nuda (Bratislava)
  • 24.06. - Nuda (Bratislava)
  • 22.06. - Nuda (Levoča)
  • 17.06. - Nuda (Senec)
  • 15.06. - Nuda (Levoča)
  • 12.06. - Nuda (Prešov)
  • 09.06. - Nuda (Košice)
  • 03.06. - Nuda (Bratislava)
  • 21.05. - Nuda (Humenné)
  • 12.05. - Nuda (Piešťany)
  • 07.05. - Nuda (Prešov)
  • 04.05. - Nuda (Trenčín)
  • 03.04. - Nuda (Bratislava)
  • 15.03. - Nuda (Bratislava)
  • 17.02. - Nuda (Bratislava)

1999

  • 31.12. - Nuda (Prešov)
  • 28.12. - Nuda (Sečovce)
  • 27.12. - Nuda (Stropkov)
  • 27.11. - Nuda (Nové mesto nad Váhom)
  • 17.11. - Nuda (Prešov)
  • 16.11. - Nuda (Prešov)
  • 22.10. - Nuda (Spišská Nová Ves)
  • 05.10. - Nuda (Banská Bystrica)
  • 01.09. - Nuda (Nitra)
  • 31.08. - Nuda (Prešov)
  • 21.08. - Nuda (Bratislava)
  • 14.08. - Nuda (Prešov)
  • 13.08. - Nuda (Bratislava)
  • 23.04. - Nuda (Bratislava)
  • 18.04. - Nuda (Bratislava)